Selim Bayraktar: Mutfakta eşime yardım ederim, makarna ve içli köfte yaparım!

‘Mehmed: Fetihler Sultanı’ dizisinde Çandarlı’yı canlandıran Selim Bayraktar, geçtiğimiz gün eşi Emel Karaköse ile Nişantaşı’nda objektiflere takıldı.

Kombinleriyle dikkat çeken çiftten oyuncu, “Habersiz böyle giyindik. Gönül gönüle bakınca aynı hissetmeye ve düşünmeye başlıyorsun” dedi. Karaköse ise “Kıyafet hep kendi kararı. Zevklidir bu konuda” diye konuştu.

“MUTFAKTA BİRLİKTEYİZ”

Eşine evde yardımcı olduğunu belirten Bayraktar, “En büyük zevk her sabah kahvaltıyı hazırlıyorum. Mutfakta birlikteyiz. Makarna ve içli köfte yaparım” ifadelerini kullandı.

Sosyal medyada kaslı vücut paylaşımlarıyla dikkat çeken oyuncu, “Çocukluğumdan beri spor yapıyorum. Böyle bir şeye özel olarak hazırlanmak için yemeğinizi antrenmana göre şekillendirmeniz gerekiyor” dedi.

“ZIRHLAR 18 KİLO”

Geçtiğimiz günlerde, “Bir daha dönem işinde olmam” diyen Bayraktar, “Dönem projelerinde normal işe göre 2-3 kat daha fazla efor harcarsın. Sette çok duman kullanılıyor ve hepsini soluyorsun. Dönem kıyafetleri ağır. Zırh 18 kilo mesela… Gün sonunda omuzlar çöküyor” açıklamasında bulundu.

Oyuncu, “Bu şartlar bir sağlık sorunu çıkarıyor mu?” sorusuna, “Geçtiğimiz günlerde serum taktırdığımda kan koyu çıkmış. Doktor ‘Sen oksijensiz ortamda mısın?’ dedi. ‘Evet’ karşılığını verdim. Alyuvarlar fazla üretildiği için kan koyu çıkıyor. Böyle sorunlar var. Dönem işleri çok yıpratıcı…” yanıtını verdi.

HAYRANLARINI KIRMADI

Bayraktar’ın hayranları röportaj sırasında fotoğraf için sıraya girdi. Oyuncu, hiçbir hayranını kırmayarak, fotoğraf çektirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x